2 mar 2011

Ferie zimowe w Gim 1 - tak było!

Zdjęcia z wyjazdu do Zieleńca
        Jak było? Było pięknie! Słoneczna pogoda oraz piękne widoki rozpościerające się ze stoków, z których zjeżdżaliśmy! Czy zimą można chcieć czegoś więcej? Pewnie można, ale to co przeżyliśmy podczas wyjazdow do Zieleńca 15, 17, 22 i 24 lutego było naprawdę wielką frajdą...
        Uczestnicy wyjazdów pod opieką p. Dariusza Ditricha, p. Wandy Kręgielewskiej, p. Jacka Unuczka i p. Róży Rosińskiej uczyli się lub doskonalili jazdę na nartach. Wsztyscy bezpieczni, zadowoleni i uśmiechnięci mimo zmęczenia wracali z nart z myślą o następnym wyjeździe. Apteczka, którą woziliśmy przydała się tylko raz (kiedy p. Dyrektor Wanda Kręgielewska złamała paznokieć i były potrzebne nożyczki:)
        W okresie ferii nasi uczniowie aktywnie spędzali czas nie tylko w Zieleńcu na nartach. Niektórzy zadbali o swoją kondycję i nie siedzieli tylko w domu przed komputerem. 16 i 23 lutego odbyły się wyjazdy na basen do Słupca. Uczestnicy pod opieką p. Jacka Unuczka, p. Dariusza Ditricha, p. Róży Rosińskiej, p. Doroty Witowskiej i p. Anny Sznajger doskonalili umiejętność pływania.
        14, 18, 21 i 25 lutego w czytelni szkolnej p. Dorota Witowska prowadziła zajęcia komputerowe.
Tekst: R.R.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz