19 wrz 2013

Do "Złotego Pstrąga" na ognisko - wycieczka integracyjna klasy I C

     
fotorelacja: Wiktoria Wojewska i Karolina Sobel

 więcej zdjęć z ogniska I C
        Dnia 12.09.2013 r. byliśmy z klasą na bardzo ciekawej wycieczce w Boguszynie. O godz 8:00 klasa I C wyruszyła spod naszego ukochanego gimnazjum w kierunku łowiska "Złoty Pstrąg" w Boguszynie. Podróż nie była nudna, bo rozmawialiśmy na ciekawe tematy. Trwała ona godzinę, do 9:00; przeszliśmy trasę, która liczyła 5 km.
      Gdy już doszliśmy, na miejscu mieliśmy zorganizowane ognisko i zakupioną kiełbasę, pomimo, że niektórzy z nas (mówię o sobie) nie zakodowali tego faktu i przynieśli w plecaku kupioną w sklepie :D. W czasie imprezy wymyślaliśmy zadania żeby grać w grę POLNA PSZCZÓŁKA.
       Nabiliśmy na przygotowane kijki kiełbasę, piekliśmy na ognisku, później pakowaliśmy ją w chleb i jedliśmy. Niektórzy byli głodni nadal (ja i Michał Góral) więc zamówili pstrąga z frytkami. Mieliśmy grać w piłkę nożną, ale niestety nie wypaliło, bo byliśmy nie wiem czym zmęczeni. Niektórzy z nas (tym razem nie mówię o sobie), próbowali łowić ryby, ale nikomu nie wychodziło. Dopiero Szymon i Kacper Butkiewicz złowili ryby podczas gdy my graliśmy w zadania. Były różne zadania np ciężkie, śmieszne, ciekawe, głupie. Na terenie łowiska znajdowały się także skrzynki z królikami, które zauważyliśmy podczas powrotu.
     Podróż była długa i ciekawa. Dowiedzieliśmy się dość dużo na temat naszych zainteresowań: rozmawialiśmy np. o kosmosie, o filmach itp. Cała wyprawa trwała 5 godz. i pozwoliła nam się bardziej poznać. Bardzo nam się to podobało i sądzę, że mamy fajną klasę.
Kacper Osipow

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz