3 wrz 2012

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 już za nami!          Koniec wieńczy dzieło... ale jakże ważne jest, aby dobrze zacząć! My - uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzeni na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013 zaczęliśmy dobrze. Przewodniczący szkoły - Adam Bońkowski oraz p. dyr. Wanda Kręgielewska, to osoby, które jako pierwsze zabrały dziś głos. Wśród słów p. Dyrektor usłyszeliśmy wiele życzeń, ale również informacji i ważnych przypomnień o tym, od czego zależy szczęście i w jaki sposób układać, planować drogę do dorosłości.
             Niesamowite wrażenie na wszystkich zgromadzonych zrobił program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod przewodnictwem p. Andrzeja Lemiesza, Andrzeja Jakubowskiego oraz Romana Marchewki. Również dziewczyny prowadzące część artystyczną - Ania i Karolina wykazały się swobodą w zachowaniu na scenie oraz kilkoma wypowiedziami, które bardzo rozluźniły sztywną atmosferę oficjalnej imprezy. Ze sporym zainteresowaniem oraz żywą reakcją publiczności spotkał się występ chłopaków z kl. III A. Zawodnicy MKS Nysa Kłodzko zaprezentowali mały ułamek swoich możliwości. Przypomnijmy - w poprzednim sezonie w Dolnośląskie Lidze Trampkarzy zawodnicy pod wodzą p. Mariusza Sobczyka zajęli wysokie II miejsce.
               W murach naszej szkoły odbyły się także uroczystości miejskie związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. W uroczystościach oprócz władz miasta, dyrektorów wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych oraz gimnazjów wzięli udział przedstawiciele duchowieństwa, rodzice uczniów klas I gim. naszej szkoły oraz uczniowie klas I-szych.
               Nowy rok szkolny czas zacząć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz