9 lut 2011

Piłka nożna w najlepszym wydaniu - wygrana drużyny trampkarzy w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o "Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka"

        
                W ostatnią sobotę na sali KCKS i R w Kłodzku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej. W turnieju rywalizowało 5 drużyn, z czego 2 stanowiły zespoły zawodników z Kłodzka (piłka halowa to mniejsza ilość zawodników, a więc świetnie grająca drużyna, którą wielu z nas dobrze zna z ich wyczynów w ubiegłym sezonie została podzielona na dwa zespoły). W składzie MKS Nysa I Kłodzko zagrali:
- Adam Bońkowski (kl. I C),
- Mikołaj Łazarowicz (kl. I C),
- Mateusz Doręgowski (kl. I C),
- Mikołaj Kotfas (kl. I C),
oraz Daniel Niewęgłowski  i Daniel Szwaja.
            W składzie MKS Nysa II Kłodzko zagrali również uczniowie naszej szkoły - Kacper Fedorec (I C), Tomasz Pierzchalski (I C) i Marcin Knap (I C).
Drużyna MKS I zwyciężyła nie przegrywając żadnego meczu i zaliczając zaledwie jeden remis. To zasłużone zwycięstwo, zdobycie Pucharu Burmistrza Miasta Kłodzka cieszy zawodników, ich najbliższych i nas wszystkich! Gratulujemy!!! I z z wielkimi nadziejami czekamy na nowy sezon.
           Więcej o sobotnich rozgrywkach na stronie KCKS i R.

               Dodać należy, że najskuteczniejszym piłkarzem Turnieju okazał się Adam Bońkowski z kl. I C , który strzelił aż 10 bramek! Adamie - gratulujemy!
           Obejrzyj materiał filmowy przygotowany przez Telewizję Kłodzką! Warto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz