3 lut 2011

"Droga bez powrotu" w wykonaniu teatru "Kurtyna" z Krakowa oraz spotkanie z hip-hopem (DJ Jazzowah i Mc Kolah)

        

 Koncert
        Dnia 1.02.2010 w naszej szkole odbył się koncert o tematyce związanej z nałogami (zwłaszcza narkomania). Dj opowiadał o swoim życiu, zwłaszcza o okresie, w którym zażywał narkotyki.Artysta właściwie śpiewał, a dokładnie - rapował.
         Mimo, iż na spotkaniu nie było tłumów, to myślę, ze to spotkanie, a zwłaszcza osobiste świadectwo życia poruszyło kilka osób. Na pewno poruszyło mnie. "Kola" - tak o sobie mówił były narkoman mówił również o tym,. że w wyjściu z nałogu pomogła mu wiara w Boga. Cud, który zdarzył się w jego życiu może powtórzyć się u nas. Gdy słuchała opowiadania czułam, że człowiek ten mówi prawdę, że nie jest to historia wyssana z palca. .
autor tekstu: Patrycja Turowska (klasa II C)


"Droga bez powrotu"

           Przedstawienie pt.:"Droga bez powrotu" bardzo mi się podobało.Nie tylko ze względu na grę aktorów ,czy język jakim się posługiwali. Podobało mi się dlatego że niosło one ze sobą bardzo ważne przesłanie. Przesłanie to dotyczy właśnie młodzieży, nas. Narkotyki, dopalacze, alkohol  - całe mnóstwo tego "świństwa" , niszczą życie nie tylko nasze, ale i naszych rodziców, którzy się o nas martwią i troszczą. Nasze błędy, które czasem mocno odbijają się naszym zdrowiu, a czasem nawet na życiu bardzo ranią tych, którzy są nam najbliżsi. Właśnie to aktorzy z Krakowa chcieli nam przekazać.Wspaniale przedstawiły skutki zażywania dopalaczy, picia alkoholu. Myślę, że nie jednej osobie to przedstawienie dało wiele do myślenia.
Autorem tekstu jest Sandra Bońkowska z kl. III C. 
Dziękujemy!

 Zdjęcia z 1.02.2011 - autorem zdjęć jest p. Justyna Kasperek - Jędryka

     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz