25 sty 2011

"Co mi w duszy gra" - pierwsza odsłona realizacji projektu uczniowskiego w klasach II gimnazjum


              Dwudziestego stycznia 2010 roku o godz. 17.00 w ramach realizacji projektów edukacyjnych w klasach drugich uczniowie pod opieką pań: Anny Sznajger, Anny Błaszkiewicz, Doroty Witowskiej, pana Sylwestra Jaskułowskiego i przy współpracy z wolontariuszkami Verą i Karo zorganizowali dla rodziców  koncert i wystawę zatytułowana „ Co mi w duszy gra”.
             W pierwszej części wieczoru uczennice: Sandra Kurowska z klasy II d, Ewa Kobak z klasy II d, Magdalena Kobak z klasy II d oraz Ewelina Janik z klasy II wykonały piosenki i wiersze w języku angielskim i niemieckim. Koncert poprowadziły Patrycja Turowska z klasy II c oraz Weronika Maksymowicz z klasy II c.
          W drugiej części w czytelni szkolnej rodzice mogli obejrzeć prace plastyczne uczniów wykonane na lekcjach plastyki oraz w ramach projektu edukacyjnego przez: Jacka Adamskiego z klasy II a, Karoliny Majchrzak z klasy II a, Kacpra Michalaka z klasy II a, Julii Szot z klasy II a oraz Piotra Wieczorka z klasy III d.
           Nad sprawnym przebiegiem obu części czuwały: Anna Sobczak z klasy II e, Katarzyna Ciszek z klasy II e oraz Patrycja Ferenz z klasy II e. Za pomoc w przygotowaniach podziękowania kierujemy do pani Małgorzaty Szkwarek oraz do panów Andrzeja Jakubowskiego i Romana Marchewki.
       Wszystkim zaangażowanym w ten projekt - serdecznie gratulujemy! 
Zdjęcia z realizacji projektu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz