17 paź 2013

Korzystaj ze wszystkich funkcjonalności naszej strony!


Drodzy Goście (i stali Bywalcy) strony Gim1!
         Zapraszamy Was, zwłaszcza Uczniów, ale również rodziców, do korzystania z różnych funkcjonalności naszej strony, które pomagają być na bieżąco, nie przegapić istotnych informacji oraz organizować swoją aktywność związaną z naszą szkołą.
1. Bądź na bieżąco!
Możesz obserwować naszą stronę za pomocą maila. W pasku pod szkolnym akwarium wpisz swojego maila, a za każdego wieczoru, po tym jak zostaną umieszczone nowe informacje na naszej stronie zostaniesz poinformowany o zmianach i aktualnościach na naszej stronie. Naprawdę warto!
2. Polub nas na FB.
Jak już wielu z Was wie posiadamy swój profil na FB.  Dla wielu korzystanie z tego profilu jest alternatywą dla korzystania z informacji na maila o aktualnościach na stronie. Niezależnie jak są wykorzystywane informacje tam zawarte, widzimy, że konto FB cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy nowych użytkowników tego portalu do polubienia naszego konta!


3. Komentuj! Zostaw swoją opinię pod ciekawym postem!
Niektórzy mówią (i pewnie mają rację), że młodzież lubi komentować. Gimnazjaliści coś o tym wiedzą. My zapraszamy do komentowania, niekoniecznie w momentach nieodpowiednich, lecz właśnie wtedy, kiedy wypada, można, a czasem nawet trzeba - coś nas do tego popyctość ha. Komentujcie nasze posty! Pokazujcie swoimi komentarzami uznanie dla zwycięzców, gratulujcie najlepszym, wpisujcie swoje zdania na różne tematy. Od dziś jest to możliwe. (Komentarze będą moderowane: tzn. nie będą dopuszczane komentarze obrażające kogokolwiek.)

4. Wpływaj na kształt i zawartość strony.
Jeśli masz materiały z życia szkoły (ciekawe zdjęcia, filmiki) podaruj je nam, a my zrobimy z nich ciekawy użytek. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy czują w sobie smykałkę dziennikarską (lub jeszcze nie czują, ale chcieliby poczuć :) Kontakt: p. Jarosław Komorowski i p. Karolina Opalińska.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz