14 kwi 2013

Patrycja Michalczyk - TEGO nie wypada o niej nie wiedzieć!

          Pracowita, zdolna, ambitna, stawia sobie wysokie cele i osiąga je... a oprócz tego jest miłą i ciekawą osobą - uczennicą klasy sportowej (III gim.) naszego gimnazjum. Mowa oczywiście o Patrycji Michalczyk!  
      MKS Nysa Kłodzko już w styczniu informował o tym, że Patrycja Michalczyk, uczennica klasy III C Naszego Gimnazjum (klasa sportowa) została powołana na kolejne zgrupowanie Reprezentacji Polski Kobiet do lat 17 (oczywiście chodzi o piłkę nożną :).
             Więcej o tym fakcie można przeczytać pod tym adresem: tutaj.
To zgrupowanie miało przygotować do miniturnieju marcowego, w którym Polki w II rundzie kwalifikacyjnej do mistrzostw Europy będą się mierzyć z reprezentacjami Austrii, Norwegii, Irlandii i Polski.
           Tutaj można przeczytać na temat wyczynów strzeleckich naszej niesamowitej  Patrycji podczas meczów towarzyskich, które odbyły się w ramach przygotowania do turnieju w Austrii.
        Kolejny wpis na stronie MKS Nysa Kłodzko - warto przeczytać. Jest w nim mowa o kolejnych zwycięstwach reprezentacji Polski. 
        A tutaj przeczytamy już o tym, że Patrycja jest "jedną nogą" w najlepszej czwórce ME do lat 17. Brakowało tylko jednego meczu, brakowało choćby remisu z Austrią - gospodarzami i to właśnie gospodarze z powodu swoich zaniedbań przerwali turniej z powodu (rzekomo) trudnych warunków do rozgrywania tegoż turnieju. 
            Wszystkim fanom piłkarskich wyczynów Patrycji polecamy wywiad z Nią   , z którego dowiemy się znacznie więcej od tego, co słyszymy od innych. Patrycja w rozmowie powiedziała m.in.: "Gram w futbol, ponieważ to lubię i to jest moja pasją. Na dzień dzisiejszy grę w piłkę nożną kobiety mogą traktować jako hobby, niż jako sport z którego można żyć. Może za parę lat zmieni się to w Polsce, a obecnie dyscyplina ta wysoko rozwinięta jest w Niemczech i być może w przyszłości to w tamtym kierunku będę próbowała kontynuować swoją już seniorską karierę.".
       Dziś, to jest w niedzielę - 14 kwietnia 2013 roku dziewczyny z reprezentacji Polski do lat 17 spotkają się w meczu o finał ME z drużyną z Austrii. Więcej o wydarzeniu - przeczytaj TUTAJ. 
       Wystarczy remis, jednak dziewczyny - w tym Patrycja zapewniają, że dadzą z siebie wszystko, czyli zdobędą pełną pulę punktów. O wyniku meczu poinformujemy mamy nadzieję niebawem i wierzymy, że informować będziemy mogli o historycznym awansie reprezentacji Polski kobiet do lat 17 do najlepszej 4-ki zespołów. 
        Życzymy powodzenia i gratulujemy Patrycji, jej Rodzicom, Trenerowi - p. Mariuszowi Sobczykowi oraz wszystkim, którzy wspierają Patrycję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz