14 kwi 2013

I Etap Szlaku Papieskiego - śladami bł. Jana Pawła II w Kotlinie Kłodzkiej i nie tylko...

Zapraszamy do udziału w I Etapie Szlaku Papieskiego Diecezji Świdnickiej. 
        
     27 kwietnia 2013 roku spotykamy się o godz. 7.50 koło kościoła oo. franciszkanów (naprzeciw szkoły społecznej, przy bramie klasztoru franciszkanów), aby stamtąd o godz. 8.00 wyruszyć autokarem do Kudowy-Zdroju. Tam - przy kościele św. Bartłomieja w Czermnej rozpoczniemy wędrowanie tym samym szlakiem, którym w roku 1955 podążał Karol Wojtyła z grupą swoich studentów z Lublina. Z Kudowy-Zdroju przejdziemy do Pstrążnej, do górskiej kaplicy bł. Jana Pawła II gdzie ok. godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza  Święta. Następnie zjemy posiłek (zabrany przez siebie) i stamtąd przejdziemy do Błędnych Skał, a następnie do parkingu przy skrzyżowaniu z szosą Karłów-Kudowa. 
          "Tylko mi pilnujcie tych szlaków" - powiadał papież Jan Paweł II. Wierni temu zawołaniu wyruszamy 27 kwietnia, aby idąc jego śladami poznawać piękno przyrody, zachwycać się eksplozją wiosny na naszym terenie, przebywać z sobą oraz po prostu - zrobić coś dla swojego zdrowia!
         Zapisy i informacje - u p. Małgorzaty Koń. Koszt uczestnictwa - 20 zł (autokar). Powrót do Kłodzka - nie później jak o godz. 16.00.
         Zapraszamy!     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz