12 paź 2012

"Bal na start" - czyli pasowanie na ucznia Gim 1

             Niesamowity klimat, pulsująca falami radości i wspólnej zabawy energia, poważny, a nawet dostojny początek oraz super radosny - wesoły ciąg dalszy nieoficjalnej części imprezy; po prostu bycie RAZEM! Tak w największym skrócie można powiedzieć o tym, co wydarzyło się 12 października 2012 na sali gimnastycznej Gim 1 w Kłodzku.
           Dzięki zaangażowaniu Nauczycieli - wychowawców klas I oraz Rodziców mogło dojść do wydarzenia, które na pewno na długo zostanie w pamięci Was - Uczniów, ale i nas nauczycieli. Naprawdę miło patrzeć na to, jak wspólnie bawiliście się po ślubowaniu, które wcześniej złożyliście. To dobry, radosny i wydaje się - ciekawy początek Waszej przygody z Naszą Szkołą. 
              Na następne dni, tygodnie, miesiące i lata życzymy Wam - Uczniowie Klas I wielu sukcesów oraz radości z przekraczania siebie, mądrości życiowej umiejętności korzystania z wiedzy w taki sposób, aby jej wykorzystanie mogło przynieść pożytek Wam i wielu innym osobom. No i wiele radości w murach Gim 1!
          I oczywiście, jeśli macie jakieś dobre zdjęcia z Pasowania, to albo je przynieście w poniedziałek do szkoły, albo prześlijcie spakowane np. na adres mailowy: komorowskijaroslaw@gmail.com    Z góry dziękuję! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz