15 cze 2014

Debata przed wyborami nowego przewodniczącego szkoły


 
             Dnia 5. czerwca 2014 odbyła się debata na Przewodniczącego Szkoły na rok szkolny 2014/2015.
      W krzyżowy ogien pytań zostali wzięci kandydaci: Wiktoria Bańka, Damian Jurewicz i Kinga Kozak.
Musieli oni odpowiedzieć na pytania tzw.problemowe, które teoretycznie mogą się przydarzyć w trakcie trwania kadencji przewodniczacego. Każdy z kandydatów zmagał się z odpowiedzią na trzy różne pytania, np. „Dyrekcja nie zezwala na zrobienie dyskoteki, gdyż uczniowie zachowali się nieodpowiedzialnie. Jak przekonasz Dyrekcje do zmiany zdania?”, „Jakie osoby masz zamiar „zatrudnić” do pracy w SU? Podaj cechy takich osób” czy „Jak się zachowasz, kiedy uczniowie z SU nie będą wypełniać swoich obowiązkow?
           Dodatkowo wszyscy kandydaci otrzymali 2 jednakowe pytania. Pierwsze z nich brzmiało: „ Co zrobisz, aby zachęcić jak najwięcej uczniów z klas III-ch do udzialu w komersie?” a także nasza odważna „trójca” musiała przgotować przykładowe przemówienie na rozpoczęcie swojej „kariery”.
         Poszczególne odpowiedzi naszych kandydyatów były spisywane przez uczniów- przedstawicieli poszczególnych klas. Wszystkie wypowiedzi zostały wywieszone na szkolnym korytarzu jako jeden z elementów kampanii wyborczej Wiktorii, Damiana i Kingi.


Justyna Kasperek-Jędryka/opiekun SU
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz