25 cze 2013

Nasza uczennica zagra w finale mistrzostw Europy w piłkę nożną do lat 17 kobiet

            Tak, tak, tak! Nasza uczennica - Patrycja Michalczyk w piątek zagra w finale mistrzostw Europy do lat 17 kobiet w piłkę nożną! To niesamowite osiągnięcie, na które Patrycja w pełni zasłużyła swoją postawą, treningami i ciężką pracą.
                 A zacznijmy od początku... O Patrycji na stronie naszej szkoły pisaliśmy wiele razy. Kilka dni temu Patrycja wraz z koleżankami z kadry Polski oraz trenerem dotarła do Szwajcarii na zgrupowanie w czasie którego miały zostać rozegrane mecze: półfinałowe i finał mistrzostw Europy. 
             Link do filmu ze zgrupowania (chyba z poniedziałku), kiedy to Patrycja wraz z innymi dziewczynami dotarła do Szwajcarii. 
               II dzień zgrupowania w Szwajcarii. - na tym filmiku również widać naszą Patrycję :)
         I wreszcie najważniejsze - dzisiejszy dzień i zwycięstwo z Belgią 3:1 w półfinale. Na tym filmiku widać jak dziewczyny cieszyły się po zwycięstwie: "ja kocham Polskę, sia la la la la" i "gramy w finale", "niech żyje finał" - to tylko niektóre hasła wykrzykiwane i wyśpiewywane przez dziewczyny, które wygrały półfinał.
           A tutaj jeszcze kilka linków do artykułów na temat tego niezwykłego dokonania  młodych Polek, wśród których jest Patrycja:
- W finale ze Szwedkami,
Gratulujemy Patrycji i pozdrawiamy ją!
Życzymy dużo sił na piątkowy finał! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz