2 lut 2012

1 % podatku - sami możemy zdecydować, komu go przekażemy!

          Nie od dziś wiadomo, że 1% podatku urzędy skarbowe na wniosek podatnika przekazują  organizacjom pożytku publicznego. W ten sposób sami możemy zdecydować, kto zostanie wzmocniony, czyje działania będą mogły być wykonywane może z jeszcze większym dynamizmem...
                Tak się składa, że na jesień włączyliśmy się w pomoc Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Fundacja ta, jako jedyna na Dolnym Śląsku zajmuje się pomocą dzieciom przykutym do łóżka na skutek różnych chorób i wad rozwojowych oraz chorób nowotworowych. A w związku z tym, że pomagamy tej konkretnej Fundacji zapraszamy wszystkich Rodziców do wsparcia TEJŻE FUNDACJI.
                 O tym jak to zrobić dowiemy się klikając TUTAJ.   Jednak w sposób szczególny prosimy, abyście Państwo przy wypełnianiu swoich zeznań podatkowych skorzystali z danych umieszczonych na powyższym zdjęciu. Wtedy nasza pomoc zostanie skierowana na subkonto Hani. Hania Kruk mieszka w Nowej Rudzie - Słupcu i ma dwójkę rodzeństwa. Jej siostra bliźniaczka miała trochę więcej szczęścia niż ona, urodziła się szybciej, jest całkowicie zdrowa i wspaniale się rozwija. Natomiast Hania... no właśnie. Historię życia, choroby, a także pomocy, jaką Państwo Kruk otrzymali w ostatnim czasie od Fundacji poznamy - klikając link . (od strony 4 Promyka Nadziei). 
             Z Mamą Hani - p. Agnieszką Kruk cześć uczniów naszej szkoły będzie miało okazję spotkać się już 21 lutego, porozmawiać, być może zadać kilka pytań. Ale zanim to się stanie - zapraszamy wszystkich uczniów do aktywności: nie przegapcie tej szansy zrobienia czegoś dobrego! Trzeba tak mało, prawie wcale nic nie trzeba! Wystarczy tylko w odpowiednim miejscu wpisać nr KRS i dodatkową informację o celu szczegółowym. A efekt może być zaskakujący!
             Powodzenia i do dzieła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz