13 sty 2012

Sztuka Bożonarodzeniowa dla szkół podstawowych

          13 stycznia, w piątek przed feriami uczniowie z koła teatralnego prowadzonego przez p. Jarosława Komorowskiego zaprezentowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów sztukę Bożonarodzeniową p.t. "Dziecię nam się narodziło... i być może tak tam nawet było!" Miejscem prezentacji sztuki była sala widowiskowa KCKSiR. 
            O godz. 10.30 podejmowaliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kłodzku, natomiast o godz. 13.00 spotykaliśmy się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku. Wszyscy uczniowie klas VI - tych, oraz młodszych w przypadku SP 6 nasz sposób podejścia do tematu Bożego Narodzenia chwalili, żywo reagowali na grę naszych aktorów, oraz mamy nadzieję świetnie bawili się przy okazji uczestnictwa w naszej sztuce. 
          Dziękujemy wszystkim Nauczycielom szkół podstawowych, które zgodziły się wziąć udział w pokazie teatralnym. Zapewniamy o kontynuowaniu tego wydarzenia w latach następnych. 
          Wszystkim Uczniów szkół podstawowych informujemy, że zajęcia koła teatralnego oraz innych ciekawych zajęć w naszej szkole zaczynają się już we wrześniu 2012! ZAPRASZAMY!
 Czekamy na zdjęcia z występów oraz z działań pomiędzy występami! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz