4 gru 2011

Szkolny Konkurs Kolęd

               Jak pokazuje doświadczenie ostatnich tygodni Nasi Uczniowie są bardzo uzdolnieni i to w wielu dziedzinach. Tak! Tacy jesteście! Udowodniliście to między innymi udziałem w Konkursie Piosenek Niepodległościowych. Piękne przygotowanie, stroje, instrumenty lub podkłady, a czasem nawet mini inscenizacje - w tym jesteście dobrzy!
                   Dlatego zachęcamy Was do udziału w kolejnym - zarazem ostatnim konkursie, w którym oceniane będą głównie zdolności wokalne (ale i współpraca wspólnoty klasowej, ogólne wrażenie artystyczne i inne). Jest to Szkolny Konkurs Kolęd. Odbędzie się on w ostatnim tygodniu przed świętami - 19 lub 20 grudnia. Najlepsze 3 lub 4 klasy zaprezentują się podczas I Wielkiego Przedświątecznego Kolędowania w naszej szkole, które przeżywać będziemy 21 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej KCKSiR .
           Zapraszamy do wyboru kolędy lub pastorałki (w dowolnym języku, bez ograniczeń, każda klasa sama wybiera utwór, a następnie pracuje nad jego aranżacją tak, aby "sprzedać" nam go w jak najatrakcyjniejszej formie)
           Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz