21 gru 2011

I Wieczór Jasełek i Kolęd w nowej odsłonie za nami!

        21 grudnia 2011 r. nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły i uczniowie spotkali się w sali widowiskowej KCKSiR, aby wspólnie pośpiewać kolędy, zobaczyć sztukę Bożonarodzeniową przygotowaną przez uczniów naszej szkoły, złożyć sobie życzenia oraz chwilę razem pobyć jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Takie spotkania są ważne i potrzebne, gdyż zwłaszcza dziś, w czasach, kiedy ciągle gdzieś się spieszymy, potrzeba momentów, w który przysiądziemy i pozwolimy sobie na luksus wejścia w świat, który na chwilę ktoś dla nas wykreował.
            Spotkanie możemy zaliczyć do udanych.Sztuka Bożonarodzeniowa - po raz drugi zyskała akceptację widowni i podobała się zaproszonym gościom. Jej autor - p. Masztalerz ma nie tylko świetne nazwisko, ale też niemałe zdolności pisarskie. Sztuka p.t. "Dziecię nam się narodziło... i być może tak tam nawet było" zrealizowana została przez uczniów spotykających się na spotkaniach Koła Teatralnego w każdy wtorek o godz. 14.30 w sali nr 55. Więcej o sztuce i o uczniach w niej występujących wkrótce...
            Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły oraz Uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszego Wieczoru, a także wszystkim, którzy po prostu byli, uczestniczyli, śpiewali kolędy, śmiali się i ubogacali nasze spotkanie swoją obecnością. W sposób szczególnym dziękujemy aktorom, którzy wprowadzili wszystkich w stan gotowości ostatecznej na przeżywanie Świąt swą świetną grą. PO RAZ KOLEJNY POKAZALIŚCIE, ŻE JESTEŚCIE BARDZO ZDOLNI I PRACOWICI! GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!
          Gratulujemy również uczniom, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczno-estradowe podczas finału Szkolnego Konkursu Kolęd.Przedstawiamy wyniki tegoż konkursu:
I miejsce - zajęła klasa III C
                        i klasa   II C - gratulujemy!
II miejsce - klasa II A 
III miejsce - klasa I A i I B
                Wszystkie powyższe klasy pokazały się z jak najlepszej strony, jednak klasy II C i III C dodały to coś, co przeważyło w odbiorze zarówno przez jury jak i przez szerszą widownię. Doświadczeni tegorocznego konkursu na przyszłe lata podpowiada, że nie chodzi już tylko o zaśpiewanie kolęd... Choć to jest ważne i potrzebne. Zwycięskie klasy idą w kierunku show... No, cóż... :) A II C i III C mają w styczniu dodatkowy dzień bez pytania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz